Marcel Houf
Padhi Frieberger, 1975 - 2017,
fine art print auf Papier, Ed. 3/3, 83 x 68 cm, signiert, gerahmt
27.04.2017 - 20:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Marcel Houf
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction - Art auction |
Datum: | 27.04.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Looshaus Wien, Michaelerplatz 3, 1010 Wien |
Prohlídka: | 27.04.2017, 15:00 |